Pierwsza strona Wiadomości Gminnych

Laureatka konkursu Kobieca Twarz Dolnego Śląska wita na okładce czytelników kolejnego numeru gminnego informatora. Renata Sokołowska opowiada o sobie i o tym co jej dał ten plebiscyt, i zachęca innych do przysłowiowego wyjścia w świat.

W dziale Aktualności piszemy o pierwszej w historii Młodzieżowej Radzie Gminy Lubin, nominacji do nagrody za opiekę nad zabytkami oraz o absurdalnym apelu miejskich radnych, którzy próbują tuszować odór z miejskiego składowiska odpadów.

Relacjonujemy także trwające w gminie inwestycje, zachęcamy rolników do samospisu w trwającym Powszechnym Spisie Rolnym i  pokazujemy wiele ważnych wydarzeń z ostatnich tygodni. Niektóre z nich działy się w świecie wirtualnym, ale to tylko świadczy o tym, że potrafimy się jednoczyć w czasach pandemii.

Oprócz tego w numerze wiele stałych rubryk, jak np. strona seniora, sport i rozrywka. Życzymy miłej lektury!

Wiadomości Gminne nr 6(48)2020 (PDF 5,19MB