Pierwszy medal Mistrzostw Polski w Łukach Olimpijskich dla Raszówki zdobyła Magdalena Sieradzka !

W ostatni weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie. W Zawodach tych wystartowało ponad 250 zawodników i zawodniczek ( rocznik 2003-2006) z całej Polski w tym sześcioosobowa reprezentacja LZS SKS Raszówka.

Bardzo dobrze spisała się Magdalena Sieradzka w kategorii Młodzik Starszy Dziewcząt zajmując trzecie miejsce ( medal brązowy) w konkurencji łuków olimpijskich ( 2x50m +2x30m). Drugi medal brązowy zdobyła w konkurencji 2x50m, natomiast w konkurencji 2x30m była piąta. Bardzo dobre szóste miejsce zajął Mikst w składzie Magdalena Sieradzka, Mateusz Musiatowicz (20 w klasyfikacji ogólnej).

Drużyna Młodzików Młodszych w składzie Agata Frankiewicz, Izabela Kożewnikow, Hanna Sieradzka była czternasta a Mikst w tej samej kategorii 16. ( Izabela Kozewnikow, Jakub Wójcik).

Zawodnicy LZS SKS Raszówka w 2018 roku zdobyli już 10 medali Mistrzostw Polski w łucznictwie ( 8 medali w łukach bloczkowych i 2 w łukach olimpijskich) z szansą na powiększenie tej liczby na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbędą się 13-16 września i wystartuje w nich 5 osobowa ekipa w łukach bloczkowych.