If you are interested in adidas Copa 17.1 FG - Red/Core Black/White,more. Gmina Lubin - Rolnicy mają więcej czasu na złożenie wniosków - Gmina Lubin

Rolnicy mają więcej czasu na złożenie wniosków

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedłużyło termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie. Wnioski dotyczące płatności rolno-środowiskowo-klimatycznych, ekologicznych, ONW, zalesieniowych oraz rolnośrodowiskowych można składać do dnia 31 maja 2017 roku.

Dłuższy termin dotyczy wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych w ramach PROW 2014-2020 oraz PROW 2007-2013. Jak informuje ministerstwo, decyzja o przedłużeniu terminu została podjęta na wniosek rolników oraz organizacji i instytucji działających na rzecz rolników. Resort jednocześnie apeluje o jak najszybsze składanie wniosków.