„Zostaję w domu – nie nudzę się” – gminny konkurs fotograficzny

Obecna sytuacja stawia przed nami nowe wyzywania. Nikt z nas nie przypuszczał, w jakim świecie przyjdzie nam się odnaleźć. Uczymy się teraz nowej rzeczywistości – pracy zdalnej, nauczania na odległość, ograniczeń zakupów, wyjazdów i wyjść z domu.

Najbardziej odczuwają to najmłodsi mieszkańcy Gminy Lubin, nie mogąc chodzić do szkoły, spotykać się z przyjaciółmi, korzystać z dotychczasowych form swojej aktywności. Mamy dla Was pewną propozycję. Pomysł zrodził się w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Niemstowie, a jego autorką jest dyrektor Patrycja Słota, która ogłosiła konkurs. My przenosimy go na grunt gminny!

Zapraszamy do udziału w gminnym konkursie fotograficznym „Zostaję w domu – nie nudzę się”. Czekamy na zdjęcia, na których pokażecie jak spędzacie czas w domu. Interpretacja – absolutnie dowolna: eksperymenty w kuchni, zabawy ogrodzie, widok z okna, fotografia ze spaceru czy czas spędzony z rodziną. Niech na zdjęciu znajdzie się to, co podpowie Wam wyobraźnia. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół Gminy Lubin, autor może wysłać tylko jedno zdjęcie, a na fotografie czekamy do 30 kwietnia 2020 r. pod adresem rzecznik@ug.lubin.pl. Dajcie upust swojej fantazji…

Do wygrania tablet i inne atrakcyjne nagrody!